Vedoucí servisu zemědělské techniky

Human-Res je obchodní značka mezinárodní agentury Optima se sídlem v Holandsku. Od svého založení se Human-Res vypracovala do pozice jednoho z hlavních hráčů na pracovním trhu v mezinárodním kontextu. Mezi její hlavní služby patří výběr, nábor a pronájem zaměstnanců napříč odvětvími. Společnost je nástupcem společností START působících na českém pracovním trhu od roku 1993. Máme za sebou tisíce úspěšně zaměstnaných uchazečů o práci v Čechách i v zahraničí. Přidejte se i Vy do této velké skupiny a najděte si společně s námi nové a lepší zaměstnání! Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Pro společnost zabývající se zemědělskou technikou hledáme

Vedoucího servisu zemědělské techniky

Náplň práce:

- Řízení servisního střediska pro zemědělskou techniku

- vedení týmu, organizace práce

- zajišťování objednávek a nákup náhradních dílů

- řešení servisních zakázek – příjem strojů, kalkulace oprav, předání po opravě

- rozdělení a kontrola kvality provedené práce mechaniků

- péče o stávající zákazníky a vyhledávání nových, budování dlouhodobých vztahů

- spolupráce s ostatními odděleními firmy, reporting

Požadujeme

- SŠ, VŠ vzdělání technického směru

- znalost problematiky oprav zemědělské techniky nebo vozidel

- znalost principů fungování servisu, povědomí o principech prodeje

- řidičské oprávnění skupiny B, vítána C, D, E, T

- vítána znalost cizích jazyků (AJ, NJ, RJ)

- schopnost samostatné práce, flexibilitu, komunikativnost, zodpovědnost

- zájem o nejmodernější špičkové zemědělské stroje a technologie

Nabízíme:

- Práci na hlavní pracovní poměr nebo ŽL

- Prémiové ohodnocení na základě dosažených výsledků

- Zahraniční cesty, systém vzdělávání

- Firemní benefity, příjemný kolektiv a pracovní prostředí.

- Nástup možný ihned

- Místo výkonu práce: Rudice, okres UH

- 25000 - 35000 Kč/měsíc

Těšíme se na vaše životopisy!

Firma: Human-Res, obch. značka společnosti ORE

Kontakt: Dr. Leoš Fikeis

Telefon: 731 526 255

Kód: 290

Místo práce: Rudice

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, práce z domu, nebo žl