Vedoucí technického úseku

Pro firmu zaměřující se na výrobu elektromechanických a obráběných součástí a sestav, a to jak pro automobilový průmysl, tak i pro různé průmyslové aplikace, hledáme vůdčí typ pro řízení úseku technologie.

Náplň práce:

  • řízení technologického úseku, vedení 7 zaměstnanců
  • zavádění nových technologií a projektů
  • stanovování KPI, metrik a cílů a následné vyhodnocení
  • řízení úsekové dokumentace

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání - strojní nebo elektro
  • základní znalost ISO 9001
  • znalosti a zkušenosti s obráběním na CNC obráběcích strojích
  • zkušenosti s řízením lidí
  • znalost IATF 16 949 výhodou
  • znalost AJ - mírně pokročilá
  • pečlivost a odpovědnost
  • vysoké pracovní nasazení
  • orientace na výsledek

Nabízíme:

  • smlouva na HPP
  • mzda 45000 Kč - 60000 Kč podle zkušeností
  • týden dovolené nad ZP
  • notebook, mobilní telefon
  • služební automobil i k soukromým účelům
  • příspěvek na stravování

Firma: UNIWORKS CB s.r.o.

Kontakt: Jana Hafnerová

Místo práce: Morkovice