Vedoucí údržby

Otevřete s námi dveře příležitostem na současném trhu práce. Již více než 30 let pomáháme lidem najít jejich vysněnou práci a společnostem zaměstnance, které potřebují.

V tuto chvíli, hledáme pro jednu českou výrobní společnost na Plzeňsku Vedoucího údržby. Hlavním úkolem je vedení a motivace stabilního kolektivu elektroúdržby a zajištění plynulého provozu výrobního provozu.

Naše nabídka:

  • zajímavá a stabilní práce u tradičního českého výrobce
  • možnost se stále rozvíjet a učit nové věci za podpory vedení společnosti
  • individuální smluvní mzda na základě zkušeností a znalostí + osobní ohodnocení 15% (od 65 tis. Kč)
  • příspěvek na stravování - závodní stravování
  • zaměstnanecké slevy na firemní produkty
  • 25 dnů dovolené
  • zkrácená pracovní doba - 7,5h/denně
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou či jiné zaměstnanecké výhody od 15900 Kč ročně
  • odměny za pracovní a životní výročí
  • každoroční navyšování základní mzdy
  • 13. plat
Váš profil:
  • středoškolské vzdělání v oboru elektro (včetně platné zkoušky z NV 194/2022 Sb.§7)
  • praxe na obdobné pozici cca 5 let
  • zkušenosti s vedením a motivací zaměstnanců
  • orientace v technické dokumentaci
  • řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič

Vaše náplň práce:

  • vedení a motivace svěřeného kolektivu údržbářů (cca 10 lidí)
  • organizace práce pro zajištění bezproblémového chodu výrobního závodu
  • technický rozvoj a plánování akcí týkající se oprav, revizí a údržby strojního zařízení

Trenkwalder a.s.

Gabriela Fialová

Pražská 84/15 Plzeň 30100

Mobil: +420724902405

Email: g.fialova@trenkwalder.com

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: Trenkwalder a.s.

Telefon: +420 724 902 405

Kód: a0t6N000009ODCwQAO

Místo práce: Chlumčany