Vedoucí údržby

ameba.eu je marketingová agentura zabývající se personální inzercí. ameba.eu není přímým zaměstnavatelem. Informace o zaměstnavateli najdete v textu inzerce. O zaměstnání se ucházíte přímo u uvedeného zaměstnavatele.

NAMARA s.r.o.

Jsme firma sídlící v Domažlicích s dlouholetou tradicí ve výrobě másla ze sladké smetany a zrajícího sýru orientálního typu Akawi.Náš osvědčený výrobní program, postavený na tradiční výrobě sýrů, výhradně z přírodních surovin, bez přidaných náhražek má v zahraničí úspěšně zavedené obchodní značky.

Náplň práce:

• Zodpovědnost za plynulou výrobu z pohledu údržby• Zodpovědnost za efektivitu výroby z pohledu údržby• Plánovaní údržby a řízení činností• Zodpovědnost za stav strojů• Dohled nad bezpečností práce• Komunikace s dodavateli a vedením společnosti• Zodpovědnost za kvalitu práce podřízených• Koordinace prací a hlídání dodavatelských organizací, fyzický výkon údržby na spravovaných zařízeních a objektech včetně areálů.• Kontrola bezpečnosti práce a technologických předpisů a používání přidělených OOPP na pracovišti.• Zpracovávání plánů oprav a údržby jednotlivých zařízení a spotřeby ND.• Zadávání požadavků na nákup ND, nářadí apod.• Zabezpečuje a kontroluje údržbu prováděnou dodavatelsky.• Zajišťuje odstranění zjištěných závad po revizích.• Zajišťuje montáž výrobních linek podle plánu výroby a pokynů TPV.• Odpovídá za hospodárné využití materiálu, energie, nářadí a OOP. Zabraňuje jeho neoprávněnému použití.

Požadujeme:

• Vyhlášku 50 nebo její ekvivalent• Praxi na obdobní pozici v potravinářském průmyslu• Praxi ve vedení lidí• Orientaci ve výrobních procesech a zařízeních a systému HACCP• Orientaci v automatizaci a konstrukci strojů• AJ výhodou• Pečlivost• Zodpovědnost• Samostatnost• časová flexibilita• komunikační schopnosti• zkušenost s opravami elektrických strojů a zařízení• uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)

Nabízíme:

• práce v historické mlékárně v centru Domažlic• motivující finanční ohodnocení• 4 týdny dovolené v roce• možnost dalšího vzdělání a osobního i profesního růstu• finanční odměny za zlepšovací návrhy

Firma: CRI ameba.eu, s.r.o.

Kontakt: Michaela Hamplová, DiS.

Telefon: +420 725 708 882

Místo práce: Domažlice