Vedoucí výdejen

Náplň práce:

  • vedení týmu zaměstnanců, organizování jejich práce a zajišťování obsazení směn
  • kontrola chodu provozu
  • spolupráce s ostatními odděleními

Co požadujeme:

  • středoškolské vzdělání, popřípadě výuční list v gastro oboru
  • organizační a řídící schopnosti
  • znalost systému kritických bodů HACCP a hygienických předpisů vydaných pro stravovací provozy
  • praxe v gastronomii, zkušenost s vedením většího týmu zaměstnanců po dobu min. 3 let
  • znalost administrativní práce s PC
  • platný zdravotní průkaz

Co nabízíme:

  • trvalý pracovní poměr
  • hrazené další vzdělávání v oboru
  • 5 týdnů dovolené na zotavenou + 2 dny dovolené po třech letech pracovního poměru
  • příspěvek na penzijní připojištění (po 1 roce pracovního poměru)
  • příspěvek na dopravu nebo možnost ubytování (služební byt)
  • zaměstnanecké stravování
  • 50% slevu do našeho aquacentra
  • příspěvek z FKSP na volnočasové aktivity

Firma: Státní léčebné lázně Janské Lázně, státní podnik

Kontakt: Nela OUŘEDNÍKOVÁ
náměstí Svobody 272, 542 25 Janské Lázně

Telefon: 770138678

Místo práce: Janské Lázně