Vrátný/á pro OZP, až 150 Kč, Předměřice nad Jizerou

Společnost AVES PLUS, spol. s r.o. byla založena v roce 1991 a hned od svého založení se zařadila mezi úspěšně a dynamicky se rozvíjející firmy v oblasti poskytování bezpečnostních služeb a v současnosti poskytuje v této oblasti komplexní služby.

Hledáme nové kolegy na vrátnici a nabízíme:

  • Mzdu až 150,-/hod
  • Směny dle domluvy
  • Možnost získat certifikát strážného
  • Úvazek dle Vašich potřeb
  • Příspěvek na dopravu nebo bydlení
  • Kompletní zaškolení a pracovní oblečení

Náplň práce:

  • Denní vrátnice – evidence návštěv
  • Noční ostraha – pochůzková činnost a eidence

Požadujeme:

  • Čistý trestní rejstřík

Poznámka:

Pozice pro OZP

Pro více info: 773 786 199

Firma: AVES PLUS s.r.o.

Kontakt: Livia Kubačková
Počernická 96/272, 10800 Praha

Telefon: 773786199

Místo práce: Předměřice nad Jizerou

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, vedlejší pracovní poměr

Poznámka: vhodné pro osoby ztp