Všeobecná zdravotní sestra

SENIOR Otrokovice je příspěvková organizace poskytující sociální služby osobám, které je skutečně potřebují. Ke své činnosti má organizace odpovídající technické i personální zajištění, tj. pobytové služby jsou poskytovány kvalifikovaným personálem v budovách s vybavením odpovídajícím specifickým potřebám osob, kterým jsou určeny.

Co vás čeká

  • poskytování odborné ošetřovatelské péče
  • vedení ošetřovatelské dokumentace
  • spolupráce s lékaři a zdravotnickými zařízeními
  • spolupráce se sociálními pracovníky
  • spolupráce s pracovníky sociální služby v přímé péči
  • práce v nepřetržitém režimu

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • odbornou způsobilost k výkonu povolání dle zákona č. 96/2004 Sb., v platném znění
  • znalost IS Cygnus 2 výhodou

Jaký by měl být náš nový kolega

  • zodpovědný, samostatný, spolehlivý, pečlivý
  • komunikativní, empatický, s kladným vztahem k lidem
  • schopný týmové práce
  • s dobrými organizačními schopnostmi
  • usměvavý s příjemným vystupováním
  • ochotný se vzdělávat a pracovat na sobě
  • mít profesionální přístup k práci

Co vám můžeme nabídnout

  • silné a stabilní zázemí příspěvkové organizace
  • 188 hodin dovolené
  • stravování v budově zaměstnavatele
  • příspěvek na stravování a další benefity v rámci FKSP
  • možnost dalšího vzdělávání v oboru, školení, supervize
  • příjemné pracovní prostředí
  • parkoviště přímo u budovy zaměstnavatele

Smlouva na dobu určitou 1 roku, s možností prodloužení.

Firma: SENIOR Otrokovice,příspěvková organizace

Kontakt: Bc. Kateřina OŠKEROVÁ
K. Čapka 1615, 765 02 Otrokovice

Telefon: 773558102

Místo práce: Otrokovice

Poznámka: vhodné pro absolventy