Výkupní technik

Autocentrum DAVO CAR, s.r.o. dynamicky rostoucí autobazar, měnící se v komplexní centrum auto služeb. Autocentrum DAVO CAR je 3. největším prodejcem ojetých vozů v rámci České republiky s obchodovanými více než 6 000 vozy za rok. Staňte se součástí skvělého pracovního týmu! Rádi přivítáme v našich řadách každého, kdo má chuť na sobě pracovat. Klademe důraz na dobrý kolektiv, který je nedílným základem úspěchu naší společné práce.

Autocentrum DAVO CAR hledá do svého týmu posilu na pozici Výkupní technik.

Náplň práce

  • výkup vozidel
  • posouzení vykoupených vozů a případná kalkulace oprav
  • komunikace se zákazníkem

Požadujeme

  • výbornou orientaci na automobilovém trhu (znalost značek, modelů, cen..)
  • ŘP. skupiny B
  • čistý trestní rejstřík
  • obchodní a vyjednávací schopnosti
  • spolehlivost a komunikativnost
  • znalost PC

Nabízíme

  • motivační platový systém
  • pracovní doba dlouhý/krátký týden
  • měsíční mzdu ve výši od 45 000,-Kč bez horní hranice
  • stabilní zaměstnání v moderní a rostoucí firmě českého majitele

Firma: DAVO CAR, s.r.o.

Kontakt: Jiřina Ježková

Místo práce: Votice