Výrobní dělník - mzda 33.200,- Kč měsíčně - dvousměnný provoz

Personal fabric – agentura práce, a. s. Personal fabric patříme mezi nejvýznamnější agentury práce v České republice. Jsme stabilní a velká firma s dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí. Specializujeme se zejména na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů.

Hledáte práci s možností naučit se více? Máte praxi ve výrobě? Tak neváhejte a přidejte se k výrobě stínící techniky!

Nabízíme:

  • Hrubá měsíční mzda 33.200,- Kč včetně bonusů
  • Docházkový bonus 5.000,- Kč měsíčně
  • Příplatek za odpolední směnu
  • Dotované stravování (závodní stravování)
  • Práce pouze na dvě směny
  • Možnost čerpání finančních záloh
  • Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti
  • Možnost přesčasů
  • 25 dní dovolené
  • Možnost kariérního růstu

Pracovní náplň:

  • Výroba exteriérových žaluzií

Požadujeme:

  • Praxi ve výrobě
  • Vyučení ve strojírenství

Firma: Personal fabric - agentura práce, a. s.

Kontakt: Noemi Janiczková

Telefon: +420 596 135 337
+420 606 780 380

Kód: 585

Místo práce: Opava