VÝROBNÍ ŘEDITEL | LIBEREC

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Jste zkušený vedoucí či manažer výroby? Máte technické znalosti? Nebojíte se nových výzev?

Pak čti dá!

Právě hledáme vhodného kandidáta na pozici VÝROBNÍ ŘEDITEL!

Pracovní náplň

  • plánování, určení priorit a organizace práce na úseku obrobny, montáže a servisu
  • řízení a organizace servisní činnosti zakázkové výroby
  • vedení a rozvoj týmu
  • spolupráce, nastavení a optimalizace procesů a jejich návaznosti ve výrobě

-práce s projektovou dokumentací, smlouvami, harmonogramy apod.

  • sledování a vyhodnocení nákladů výroby během projektu
  • implementace požadavků ISO ve výrobě
  • interní spolupráce napříč firmou

NABÍZÍME

Co nabízíme my?

  • stabilní plat a bonusy
  • sick days
  • zaměstnanecké benefity
  • odborný růst
  • vitamínové balíčky
  • teambuildingové akce
  • příspěvek na penzijní spoření
  • firemní knihovna

POŽADUJEME

Bez čeho to u nás nepůjde?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • AJ na úrovni B2 a více
  • praxe na obdobné pozici - ideálně menší společnost
  • obchodní duch
  • zkušenost s vedením týmu lidí
  • znalost projektové dokumentace včetně principů konstrukce
  • znalost ISO standardů
  • zkušenost se zakázkovou výrobou výhodou
  • ŘP sk. B

DALŠÍ POŽADAVKY

  • angličtina (B2 - pokročilý)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Telefon: (+420) 489 208 930

Kód: 11-10-407275

Místo práce: Liberec