Vývojář (m/ž) pro M365 a integrační platformu

Fakultní nemocnice Brno, Centrum informatiky, Oddělení systémů, Jihlavská 20, 625 00 Brno přijme:

Vývojáře (m/ž) pro M365 a integrační platformu

Požadavky:

  • VŠ/SŠ vzdělání v oboru informačních technologií - vhodné i pro absolventyorientace v prostředí Sharepoint online
  • zkušenosti se SharePoint Framework, TypeScript, Javascript, React framework,
  • HTML, CSS, základy algoritmizace a programování
  • základy algoritmizace a programování, analytické myšlení
  • znalost webových služeb (WSDL, SOAP, REST), Office365 (platforma Teams) orientace v jazyce UML (diagramy - use case a jiné)
  • výhodou: znalost Microsoft Azure, jazyk SQL, PowerShell, znalost některého programovacího jazyka (Java, C#), zkušenosti s vývojem webových aplikací, orientace v InterSystém Caché (iris)
  • dobré komunikační schopnosti, analytické myšlení
  • zodpovědnost
  • jazykové předpoklady – anglický jazyk na poslechové úrovni, čtení IT technické dokumentace
  • morální a občanská bezúhonnost

Pracovní náplň:

  • vývoj aplikací v prostředí Sharepoint, Power Platform aInterSystém Caché (iris)
  • testování aplikací v uvedených prostředí
  • aktivní podíl na analytické přípravě aplikací
  • tvorba technické dokumentace
  • aktivní konzultace se členy týmu

Nabízíme:

  • práci v perspektivním kolektivu s nejmodernějšími MS technologiemi u renomovaného zaměstnavatele
  • zaškolení v oboru
  • zázemí 2. největší fakultní nemocnice v ČR pro další odborný rozvoj a růst
  • příležitost zvyšovat si svoji odbornost v přátelském týmu IT specialistů
  • možnost ubytování pro mimobrněnské zaměstnance
  • celou řadu zaměstnaneckých benefitů v oblasti financí, služeb a volnočasových aktivit

Nástup: ihned nebo dohodou

Platové podmínky: Platy zaměstnanců se řídí nařízením vlády č. 341/2017 Sb. v platném znění. Základní plat je dle dosaženého vzdělání a délky praxe. Po zapracování osobního ohodnocení. Bližší informace při osobním pohovoru.

Profesní životopisy zasílejte elektronicky na adresu asistentky náměstka pro informatiku: Lenka Žáková, e-mail: Zakova.Lenka@fnbrno.cz; tel. 5 3223 2892

Firma: Fakultní nemocnice Brno

Kontakt: Jarmila KOSTOVOVÁ
Jihlavská 340/20, 625 00 Brno - Bohunice

Telefon: 532233297

Místo práce: Brno

Poznámka: vhodné pro absolventy