ZÁKAZNICKÝ SERVIS - NĚMČINA + ANGLIČTINA (40-50.000 Kč)

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost. Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života. Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing. Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Chceš pracovat v zákaznickém servisu a využít u toho plynulou znalost němčiny a angličtiny? Jsi komunikativní, energický a zákazník je pro Tebe na prvním místě? Výborně!

Pošli nám životopis v AJ a začni pracovat jako

Náplň práce

  • Vyřizování požadavků zákazníků
  • Komunikace v němčině a angličtině
  • Účast na inovativních projektech
  • Práce v interním systému

Nabízíme

  • NÁSTUPNÍ BONUS
  • Možnost 100% Home Office
  • Dovolená nad rámec zákona
  • Denní využití jazyků
  • Kafeterie
  • Multisport karta
  • Příspěvek na stravování
  • Slevy na firemní produkty
  • Příplatky a bonusy
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Možnost kariérního růstu
  • Lokalitu: Brno - město

Požadujeme

  • Německý jazyk - výborný - C1/C2
  • Anglický jazyk - komunikativní - B2
  • Znalost práce s PC
  • Chuť pracovat v zákaznickém servisu

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Tereza Suttrová

Telefon: +420 775877788

Kód: 42002

Místo práce: Brno, Brno-venkov