Zámečník - čistá měsíční mzda 37.900,- Kč + ubytování

Personal fabric – agentura práce, a. s. Personal fabric patříme mezi nejvýznamnější agentury práce v České republice. Jsme stabilní a velká firma s dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí. Specializujeme se zejména na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů.

Máte svářečský průkaz a umíte číst z výkresové dokumentace? Pokud ano, přidejte se k výrobě strojírenských výrobků!

Nabízíme ubytování zdarma a práci pouze na dvě směny!

Nabízíme:

  • - Čistá měsíční mzda 37.900,- Kč včetně diet
  • - Hrubá hodinová sazba 215,- Kč/hod.
  • - Denní diety 333,- Kč
  • - Příplatek za odpolední směnu
  • - 25 dní dovolené
  • - Zajištěné a hrazené ubytování
  • - Možnost čerpání finančních záloh
  • - Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti
  • - Možnost přesčasů
  • - Možnost kariérního růstu
  • - Práce na dvě směny

Pracovní náplň:

  • - Skládání a bodování svařenců dle výkresové dokumentace

Požadujeme:

  • - Znalost čtení výkresové dokumentace
  • - Svářečský průkaz ZK 135 - nemusí být platný

Směnnost: Dvousměnný provoz

Firma: Personal fabric - agentura práce, a. s.

Kontakt: Petra Rakovianová
Chopinova 483/8, 70200 Ostrava

Telefon: +420800880810
+420797978299

Kód: MDSV

Místo práce: Blansko