Zaměstnanec skladu a logistiky - jednosměnný provoz

Jsme česká rodinná firma působící již více než 25 let v oblasti průmyslového chlazení, stlačeného vzduchu, průmyslových elektrických kotlů a rozvodů technických plynů.

Pro naši plzeňskou centrálu hledáme kolegu/kolegyni do oddělení logistiky a skladu.

Popis pracovní pozice:

  • skladová manipulace v rámci přiděleného úseku
  • administrativní činnost spojená s příjmem a výdejem zboží
  • řízení skladových zásob
  • příprava náhradních dílů dle potřeby technického oddělení
  • komunikace s dopravci v rámci přesunu zboží mezi pobočkami
  • pracovní doba od 7:00 do 15:30 (po-pá)

Požadujeme:

  • schopnost práce v týmu
  • dobrá fyzická kondice
  • praktická znalost práce na PC
  • samostatnost, pečlivost a zodpovědnost
  • průkaz a zkušenosti s VZV výhodou

Nabízíme:

  • jednosměnný provoz
  • motivující platové ohodnocení dle zkušeností
  • čtvrtletní odměny
  • roční prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní pojištění

Nabízená pozice je vhodná i pro absolventy.

Firma: BSJ group s.r.o.

Kontakt: Kamil KAPRÁL
Kotíkovská 84, 323 00 Plzeň

Telefon: 602413999

Místo práce: Plzeň