Zdravotní laborant/-ka

Úvazek: 1,00.

Místo výkonu práce: Klinika zubního lékařství LF UP, Olomouc.

Přihlášky: 31.8.2024.

Nástup: dle dohody.

Pracovní pozice vhodná i pro absolventy.

Pracovní náplň:

  • Participace na preklinické výuce studentů Zubního lékařství a Dentistry.
  •  Příprava výukových materiálů a pomůcek.
  • Praktická výuka studentů v rámci morfologie zubů.
  • Zhotovení korunkových a snímatelných náhrad.
  • Práce s laboratorní technikou.

Kvalifikační požadavky:

  • SŠ vzdělání v oboru Zubní laborant/Zubní technik.
  • Pedagogické schopnosti.
  • Komunikativnost.
  • Základní znalost anglického jazyka výhodou.
  • Spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost.
  • Morální bezúhonnost.
  • Aktivní přístup k práci.

Co nabízíme:

Stabilní zázemí moderní vzdělávací instituce Univerzity Palackého.

30 dnů dovolené.

Zaměstnanecké benefity LF UP.

Možnost dalšího vzdělávání.

Práce v příjemném pracovním a přátelském prostředí.

Dokumenty k výběrovému řízení

Strukturovaný profesní životopis v českém jazyce.

Sken dokladu o dosaženém vzdělání.

Motivační dopis.

V případě zájmu zašlete prosím váš strukturovaný životopis, motivační dopis a kopii o nejvyšším dosaženém vzdělání do 31.8.2024 na personální oddělení LF UP na emailovou adresu: magdalena.svozilova@upol.cz.

Přečtěte si prosím pozorně následující text v uvedeném odkaze k Poučení o zpracování osobních údajů uchazeče o zaměstnání https://www.upol.cz/fileadmin/userdata/UP/uredni-deska/2019-Pouceni_o_zpracovani_osobnich_udaju_uchazece_o_zamestnani.docx.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo pracovní místo ve výjimečném případě bez udání důvodu neobsadit nebo zrušit výběrové řízení.

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: Univerzita Palackého v Olomouci

Kontakt: Mgr. Magdalena Svozilová
Hněvotínská 3, 771 47 Olomouc

Místo práce: Olomouc

Poznámka: vhodné pro absolventy