Získej své první zkušenosti s námi! Junior C++/C#/Python Dev (20 - 30.000 Kč)

Příběh naší společnosti začali tři studenti ČVUT. Dnes je to víc než 15 let a my máme více než 400 zaměstnanců, kteří pracují na pobočkách po celém světě. Naší parketou je vývoj kompletních HW i SW řešení pro řízení, monitoring a správu dodávek elektřiny či kombinaci různých pohonných systémů a soustav. S našimi produkty se setkáte na tropických ostrovech, ropných tankerech a plošinách a stejně tak i v nemocnicích, datacentrech nebo v Hollywoodu. I tak ale nezapomínáme na naše začátky a proto chceme dát příležitost taky Vám!

  • Máme pro Vás program placených stáží. * V průběhu celého roku poznáte 3 různé týmy pracující na 3 různých projektech - a nemusíte se bát, že Vás nenecháme se také zapojit. * Můžete se vydat jak směrem Embedded vývoje stejně dobře jako se můžete připojit k týmům našich PC vývojářů. * Paleta je široká a tak uplatníte znalosti jazyků C, C++, C# nebo Python stejně tak jako své znalosti elektrotechniky. * A to nejlepší na závěr - je jen na Vás jak svou šanci využijete - pokud bude vše klapat, rádi Vám po roce nabídneme i práci!

POŽADUJEME

  • Hledáme studenty magisterských (inženýrských) studijních programů nebo posledních ročníků těch bakalářských. * Měli byste se domluvit anglicky a hlavně na sobě chtít pracovat. * Oceníme nadšení do Embedded, nízkoúrovňového vývoje nebo vášeň pro C based jazyky. * Zájem o elektrotechniku navíc samozřejmě neuškodí.

NABÍZÍME

  • Dostanete příležitost, která se nevidí každý den. * Nejen že v průběhu roku budute mít šanci zažít 3 různé projekty, navíc budete vždy součástí samotných vývojářských týmů. To znamená, že Vás pustíme k práci - nemusíte se bát, že budete jenom vařit kafe. * Kromě jiného právě kávu máme výbornou a uvidíte, že si zamilujete i naše kanceláře (dokonce má naše pražská centrála na kontě několik ocenění za nej prostory). * Samozřejmostí je, že za svou práci dostanete adekvátní odměnu a váš pracovní harmonogram vám přizpůsobíme na míru. * A pokud bude vše fungovat, rádi si vás u nás necháme natrvalo...

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Jobs Contact Consulting, s.r.o. se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

logo

Firma: Jobs Contact Consulting, s.r.o.

Kontakt: Pavel Fiala

Telefon: 00420720051997

Kód: 2147483647

Místo práce: Hlavní město Praha

Typ úvazku: vedlejší pracovní poměr, brigáda

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 20000 - 30000 Kč/měsícReagovat na tuto pozici


Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2021 KARIERA.CZ s.r.o.