ZKUŠENÝ ELEKTRIKÁŘ (50-60.000 Kč)

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost. Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života. Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing. Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Máte vzdělání a praxi v elektro oboru? Zajímá vás oblast fotovoltaiky? Hledáte perspektivní kariérní příležitost? Pokud ano, zašlete nám Váš životopis!

Společnost dominující na poli FVE hledá do svého týmu posilu na pozici

Náplň práce

  • Příprava a instalace fotovoltaických elektráren
  • Opravy a servis fotovoltaických měničů
  • Servisní práce na solárních parcích
  • Instalace a nastavení dobíjecích stanic
  • Služební cesty v rámci JMK

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Bonusy/prémie
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Mobilní telefon i k soukromým účelům
  • Možnost vzdělávání a profesního růstu
  • Přátelské pracovní prostředí
  • Nástup možný: IHNED/dohodou
  • Místo výkonu práce: Brno + JMK

Požadujeme

  • SŠ/SOU vzdělání v oboru elektro
  • Alespoň 5 let praxe jako elektrikář
  • Platné elektro osvědčení § 6
  • Aktivní řidič sk. B
  • Praxe v oboru fotovoltaiky výhodou

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Hana Havlíčková

Telefon: +420 775474385

Kód: 53550

Místo práce: Brno