ZKUŠENÝ logistický koordinátor - PRAHA 4 (45 až 60.000 Kč)

Hledám zkušeného logistického koordinátora

komunikativní AJ min. B2 (denní využití v mluvené i písemné formě)

zkušenosti se zajištěním kompletní dokumentace pro námořní/leteckou/pozemní přepravu - import/export

znalost INCOTERMS

Potřebujeme logistického experta a nadšence, který je velmi administrativně zdatný a velmi dobře se orientuje v oblasti námořních, leteckých a pozemních přeprav - od poptávky, nakládky, přes veškeré související dokumenty, proclení, certifikáty, atesty, ověření dokladů a jednání s úřady v zemích doručení.

Vaším úkolem bude:

► příprava kompletní dokumentace pro námořní/leteckou/pozemní přepravu - export/import

► zajištění celních předpisů, vyhledání možností přepravy, komunikace s celým světem

► zadávání dat do systému a evidence dokumentů

► dohlížení na rozpočet ohledně přeprav

► sledování průběhu projektů a souvisejících přeprav, objednávek, vytváření a archivace dokumentace k objednávkám

Co od Vás očekáváme?

zkušenosti v oboru logistiky a mezinárodních přeprav

komunikativní znalost angličtiny a češtiny, další jazyk výhodou

výborné komunikační dovednosti

proaktivitu, schopnost zvládat stresové situace, dobrý timemanagement

administrativní znalost, budete pracovat v interním systému a Excelu

Vaše odměna?

Nástupní mzda, která bude odpovídat Vašim zkušenostem - rozmezí cca od 45 až 60.000 Kč (záleží na Vašich znalostech a schopnostech)

Stravenkový paušál

Multisportka

Teambuildingy v zahraničí

Možnost HO

Jistota dlouhodobé spolupráce na HPP

Fajn kolektiv a zázemí velmi zajímavé společnosti v oblasti průmyslu s mezinárodní působností.

Místo výkonu práce: Praha 4 (Chodov)

Požadované vzdělání

  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadovaný jazyk a jeho úroveň

  • Čeština - Výborná
  • Angličtina - Středně pokročilá

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: ProfesKontakt, s.r.o.

Kontakt: Bc. Romana Koudelková

Telefon: 736 482 328

Kód: 2000200583

Místo práce: Praha