Administrativní referent/ka nákupního oddělení

Společnost Bohemia Properties a.s. je vlastníkem a provozovatelem tří hotelů v České republice, 4* hotel DUO v Praze, 5* hotel Růže a 4* hotel Old Inn v Českém Krumlově.

Pracovní náplň:•Zajišťování evidence pohybu zboží v softwaru Alto•Objednávání potravin včetně nápojů•Udržování seznamu nakupovaných položek v aktuální podobě•Příprava předobjednávek (informace pro skladníky, jaké zboží od koho mají očekávat, a tudíž mohou přijmout)•Zpracovávání příjemek a vratek na základě dodacích listů•Párování dodacích listů na příslušné faktury•Zpracovávání převodek mezi středisky

Požadujeme:•SŠ vzdělání•Min. 2 roky praxe na obdobné pozici•Výborná znalost českého jazyka•Dobrá znalost anglického jazyka•Počítačové dovednosti – Word, Excel, Outlook, Internet•Organizační schopnosti•Loajalita, spolehlivost, flexibilita, profesionalita

Nabízíme:•Stabilní pracovní prostředí, hlavní pracovní poměr•Možnost odborného růstu – jazykové kurzy, profesní vzdělávání•Možnost karierního postupu•Atraktivní pracovní prostředí v těsné blízkosti stanice metra Střížkov•Odpovídající finanční ohodnocení, prémie, roční odměny, věrnostní bonusy•Závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění•Zaměstnanecké slevy na služby hotelu•Sick days nad rámec zákonné dovolené

Zaujala Vás tato pozice? Pokud ano, zašlete prosím Váš strukturovaný životopis. Nebudeme – li Vás kontaktovat do dvou týdnů od obdržení Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti Bohemia Properties a.s. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Firma: Bohemia Properties a.s.

Kontakt: Ing. Markéta MALÁ
Teplická 492/19
190 00 Praha 9

Telefon: 266131111

Místo práce: Praha 9

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé