HR CONSULTANT (IT TÝM)

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Máte zkušenosti z personalistiky nebo obchodu? Jste komunikativní, pečlivý a nechybí Vám logické uvažování? Domluvíte se anglicky?

Čtěte dál a pošlete nám Vaše CV

HR Consultant(IT TÝM)

Náplň práce

  • Vedení pohovorů s kandidáty, komunikace s firmami
  • Tvorba a správa inzerátů, zpracování životopisů
  • Aktivní vyhledávání kandidátů, práce s databázemi
  • Účast na pohovorech ve firmách
  • Administrativní činnosti spojené s výkonem pozice

Nabízíme

  • Motivující finanční ohodnocení (fix + odměny)
  • Reálná možnost profesního růstu
  • Benefity (sick days, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění)
  • Motivační soutěže
  • Práce v přátelském kolektivu v centru města
  • Místo výkonu práce: Brno

Požadujeme

  • Zkušenosti s personalistikou, IT nebo obchodem
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Dobrou znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook) a českého pravopisu
  • Silné komunikační schopnosti, logické uvažování
  • Odolnost vůči stresu
  • ŘP skupiny B, aktivní řidič

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Dominika Kôrová

Telefon: +420 774334484

Kód: 5801

Místo práce: Jihomoravský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé