Elektrotechnik - Zlínsko

MAINTEC je součást mezinárodní agentury HUMARES se sídlem v Holandsku a 66 pobočkami po celém světě od Ameriky, přes Evropu, Asii a Nový Zéland. Od svého založení v roce 1976 se společnost Humares vypracovala do pozice jednoho z hlavních hráčů na pracovním trhu v mezinárodním kontextu. Mezi její hlavní služby patří výběr, nábor a pronájem zaměstnanců napříč odvětvími. Společnost MAINTEC je nástupcem společností START působících na českém pracovním trhu od roku 1993. Máme za sebou tisíce úspěšně zaměstnaných uchazečů o práci v Čechách i v zahraničí. Přidejte se i Vy do této velké skupiny a najděte si společně s námi nové a lepší zaměstnání!

Pro úspěšnou společnost podnikající v oblasti plastikářské výroby hledáme elektrotechnika pro oblast Zlínska.

Co Vás čeká?

  • údržba výrobních linek řízených automaty PLC dle plánu údržby
  • identifikace a odstraňování závad, úpravy programu, funkce modulů aj.
  • provádění preventivních prohlídek – vytipování klíčových ND
  • komunikace s dodavateli technologie, servismany (v anglickém jazyce)
  • vedení dokumentace v informačním systému SAP

Co od Vás požadujeme?

  • VŠ, popř. SŠ elektrotechnické vzdělání
  • platnost vyhlášky č. 50/1978 Sb., §6, § 7
  • znalost a orientace v programování, komunikaci a diagnostice řídících PLC systémů Siemens (Simatic S7, WinCC)
  • znalost MS Office, Internet, E plan
  • znalost průmyslového prostředí
  • znalost AJ
  • samostatnost, odpovědnost, loajalitu

Co Vám můžeme nabídnout?

  • zázemí silné výrobní společnosti
  • perspektivu osobního rozvoje a seberealizaci
  • výhody sociálního programu

Máte-li zájem o tuto pozici, zašlete prosím Váš životopis na e-mail: leos.fikeis@maintec.net

Firma: Humares s.r.o.

Kontakt: Dr. Leoš Fikeis

Telefon: 731 526 255

Kód: 280

Místo práce: Zlínsko

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé