Kontrolor Kvality

Zabýváme se projektováním, výrobou a zkoušením speciálních a nestandardních elektrických točivých strojů (asynchronních, synchronních a synchronních s PM), elektrických pohonů a zkušebních pracovišť s dynamometry.


~~Vzhledem k hlavnímu oboru činnosti, kterým se VUES zabývá, je zřejmé, že bez precizní kontroly kvality by společnost nemohla vyrábět a prosperovat. A právě proto se zde otevírá možnost pro Vás, stát se jednou z klíčových osob společnosti – v rámci rozšíření našeho týmu obsazujeme pozici Kontrolora kvalityDílčími úkoly této pozice je kontrola a měření dílců a evidence neshod v rámci protokolů, hlášení a elektronické evidence.Co u nás budete konkrétně dělat? Běžnými měřidly měřit obrobky a kontrolovat jejich kvalitu dle výkresové dokumentace s přesností na 100-1000 mm a dle příslušné interní směrnice evidovat neshody (zmetky).Pracovní pozice je na dvousměnný provoz.

Očekáváme, že uchazeč o toto pracovní místo má vystudovanou SPŠ Strojní nebo SOU s maturitou. Hodí se nám absolvent se znalostí obrábění.Za tuto zodpovědnou práci Vám samozřejmě nabízíme odpovídající mzdu a řadu benefitů a odměn. Ve stručnosti vyzdvihněme alespoň variabilní složku mzdy související s plněním osobních cílů, 5 týdnů dovolené a stravování přímo na pracovišti, přičemž 80% ceny jídla hradí zaměstnavatel.K tomu pružná pracovní doba, vánoční odměny, příspěvek na finanční pojistné produkty nebo volnočasové aktivity, propracovaný systém adaptace, školení, dalšího vzdělávání, vysoký standard podnikové kultury a mnoho dalšího jsou důvody pro pracovat právě ve VUES.S každým zájemcem o tuto pracovní pozici se rádi potkáme při osobním pohovoru a zaručeně odpovíme všem uchazečům. Zašlete nám prosím své podrobné CV spolu s kontaktními údaji, těšíme se na Vás.

~~Souhlas se zpracováním osobních údajůOdpovědí na tento inzerát či zasláním vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte společnosti VUES Brno s.r.o. se sídlem Mostecká 992/26, 614 00 Brno Husovice, souhlas se zpracováním vašich osobních údajů v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. v platném znění, a to v rozsahu potřebném pro realizaci stávajícího i budoucích výběrových řízení na obsazení volných pracovních pozic ve společnosti VUES Brno s.r.o..VUES Brno s.r.o. prohlašuje, že Vámi zaslané osobní údaje použije pouze k uskutečnění stávajícího nebo i budoucích výběrových řízení a nepředá tyto údaje třetím osobám bez Vašeho předchozího písemného souhlasu.Tento souhlas se zpracováním osobních údajů je platný po dobu jednoho roku nebo do okamžiku jeho písemného odvolání z Vaší strany. 

Místo práce: Brno

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr

Poznámka: vhodné pro absolventyOdpovědět na inzerát


Přihlašte se

Přihlásit se


Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci


Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2016 Portál práce KARIERA.CZ s.r.o.