Operátor výroby pro automobilový průmysl

Do výrobní společnosti v Mikulově přijmeme šikovné operátory/-ky. Nástup: možný ihned, nebo dohodou.

Náplň práce:

  • výroba a kompletace kabelových svazků pro automobilový průmysl
  • obsluha jednoduchých strojů a zařízení
  • kontrola kvality kabelových svazků

Nabízíme:

  • Dlouhodobá práce na plný úvazek (HPP)
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Možnost nástupu IHNED
  • Směny 8 hod. (ranní, odpolední, noční)
  • Hrazené ubytování (popř. příspěvek na ubytování)
  • Příplatky za odpolední a noční směny
  • Příspěvek na stravování ve firmě
  • Týdenní zálohy
  • Možnost přesčasů
  • Po zaškolení výkonnostní prémie

Požadujeme:

  • Manuální zručnost
  • Pečlivost a samostatnost
  • Perfektní plnění docházky
  • Týmovou spolupráci

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat a domluvte si osobní pohovor na tel. čísle 773 741 814.

Firma: Jobs 4 Joy SE

Kontakt: Viktória Vargová
Zvonařka 14
61700 Brno

Telefon: +420773741814

Místo práce: Mikulov

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 13000 - 18000 Kč/měsíc

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé