Ošetřovatel do lůžkových zařízení - Německo

Naše společnost Dremo Personaldienstleistung GmbH hledá na hlavní pracovní poměr a na dobu nerčitou zkušené ošetřovatele do různých zařízení s intenzívní péčí v Německu

Náplň práce:

  • odpovědná a komplexní péče o pacienty v lůžkových zařízeních, zejména v domovech seniorů
  • zdravotní péče a pomoc při pohybu a aktivaci pacientů
  • dodržování nutných ochranných opatření
  • dodržování a realizace platných hygienických předpisů
  • dokumentace provedené práce
  • dokumentace léčby

Požadujeme:

  • znalost němčiny na komunikativní úrovni
  • ukončené vzdělání v oboru ošetřovatel, zdravotní sestra, sanitář
  • slušné vystupování a výborná pracovní disciplína
  • fyzická a psychická odolnost
  • samostatnost
  • ř.p. a vlastní automobil
  • flexibilita - připravenost měnit místo výkonu práce (spolupracujeme se zařízeními po celém Německu)

Nabízíme:

  • práce na dobu neurčitou
  • tarifní plat
  • hrazené ubytování po celou dobu nasazení
  • jednorázové krytí cestovních nákladů do výše 100 Euro na jedno nasazení
  • příplatky za presčasy, práci o svátcích
  • příspěvek na Vánoce a na dovolenou (po odpracovaných 6-ti měsících)
  • výborná organizace práce - po celou dobu trvání pracovního poměru je s Vámi v kontaktu zkušený disponent
  • 24 až 30 dní dovolené (dle délky trvání pracovního poměru)
  • zdravotní,důchodové pojištění a pojištění v nezaměstnanosti dle německých předpisů
  • možnost výplaty týdně
  • v případě potřeby poskytnutí pracovního oděvu

Firma: Dremo Personaldienstleistung GmbH

Kontakt: Michaela SPRINGEROVÁ
Mengsstraße 4
01139 Dresden
Deutschland

Telefon: +493518977522

Místo práce: různá místa, Německo

Plat: 37000 - 43000 Kč/měsíc

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé