Technolog TPV

Persinální agentura založená na dlouholetých zkušenostech v oboru personalistiky.Našimi předními klienty jsou mezinárodní společnosti působící v oblasti Automotive.

Náplň práce:

  • Tvorba technologické dokumentace
  • Návrh uspořádání pracoviště
  • Stanovení parametrů a nastavení strojů
  • Návrh a zadávání přípravků
  • Programování zařízení v rámci licí buňky
  • Vzorkování
  • Spolupráce s výrobou a údržbou při řešení problémů
  • Podíl na analýze příčin vzniku zmetků a návrhu nápravných opatření
  • Účast na služebních cestách a školeních mimo firmu.

Požadujeme:

  • ÚSO - strojní obor,
  • Praxe ve výrobě nebo technologii
  • Řidičský průkaz skup. B
  • Uživatelská znalost PC (MS Office podmínkou, CAD (SolidWorks) výhodou
  • Výborná znalost čtení výkresů,
  • Zodpovědnost, spolehlivost

Nabízíme:

  • Zázemí mezinárodní společnosti,
  • zajímavou a perspektivní práci,
  • možnost seberealizace a profesního růstu.

Firma: AD EMPLOYMENT s.r.o.

Kontakt: Ing. Lucie VACKOVÁ
Fügnerova 667/7
460 01 Liberec

Telefon: 724392165

Místo práce: Liberec

Plat: 28000 - 31000 Kč/měsíc

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé