VEDENÍ PEDIATRIE V NEMOCNICI

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Jste zkušeným pediatrem s otevřeným přístupem k novým příležitostem? Jste považovaná/ý za spolehlivého a schopného lékaře, máte přirozenou autoritu i organizační talent?

Pak právě Vás bychom rádi zařadili do výběrového řízení! Zašlete nám svůj životopis a ucházejte se o vedoucí pozici v přátelském kolektivu pediatrického oddělení nemocnice

Náplň práce

  • Vedení dětského oddělení v nemocnici
  • Zodpovědnost za fungování menšího týmu lékařů
  • Ambulantní i lůžková péče o děti od 6 měsíců do 19 let.

Nabízíme

  • Motivační platové ohodnocení
  • Finanční bonusy
  • Práci v moderním, pěkném prostředí
  • Přátelský kolektiv
  • Příspěvek na stravování
  • Příležitosti k dalšímu vzdělávání
  • Vhodné i pro relokaci – možnost zajištění ubytování
  • Místo výkonu práce: Olomoucký kraj

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v oboru
  • Praxe v oboru pediatrie
  • Atestace II. stupně nebo specializovaná způsobilost
  • Řídící schopnosti
  • Organizační a komunikační dovednosti

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Daniela Doubová
BEA Centrum Olomouc
tř. Kosmonautů 1288/1
779 00 Olomouc

Telefon: +420 775474385

Kód: 9847

Místo práce: Olomoucký kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé