VÝROBNÍ TECHNOLOG

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Máte vzdělání a zkušenosti v oblasti farmacie nebo organické chemie? Jste týmový hráč a chcete se podílet na technologii výroby? Je Vaším cílem najít si práci ve stabilní společnosti, která nabízí moderní prostředí a špičkové vybavení, ale i příjemný kolektiv pracovníků zapálených pro svůj obor?

Pokud Vaše odpověď zní ANO, pak je tato pozice VÝROBNÍ TECHNOLOG určena právě Vám! Úspěšná mezinárodní společnost zabývající se farmaceutickou výrobou hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici

VÝROBNÍ TECHNOLOG (OD 35.000,-Kč)

Náplň práce

  • optimalizace výroby v režimu GMP
  • práce na technologickém vývoji výroby
  • validace a kontrola odchylek
  • tvorba a kontrola odborné dokumentace
  • hodnocení a reporting výsledků

Nabízíme

  • stabilní zázemí úspěšné společnosti
  • moderně vybavené pracoviště
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dojíždění/relokaci
  • rekreační zařízení pro zaměstnance
  • místo výkonu práce: Brno-venkov, Jihomoravský kraj

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání v oboru chemie/farmacie
  • znalost organické chemie a technologie
  • zkušenosti z farmaceutické či chemické výroby
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • pečlivost, spolehlivost a týmovost

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Ing. Kateřina Drábková

Telefon: +420 775787068

Kód: 11529

Místo práce: Jihomoravský kraj, Brno, Brno-venkov

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé