SAP operátor/ka skladu v Pardubicích

Manuvia, a. s. - Pardubice

Co bude Vaší prací? zajištění systémových pohybů materiálu ve skladu vkládání dat do SAPu  komunikace s řidiči a jejich odbavení fyzická kontrola materiálu občasná koordinace menšího počtu ...

dnes | uložit | více

35000 - 35000 Kč/měsíc

Řidič autobusu v linkové dopravě

Požadujeme:   řidičské oprávnění sk. D + profesní průkaz skupiny D odbornou a zdravotní způsobilost dle zákona bezúhonnost, bezkonfliktnost, slušné vystupování Nabízíme:   možnost ubytování, ...

94 - 94 Kč/hodinu

Pracovník/ce na řezacím stroji, stravenky, 25 dní dovolené

Amikov, s.r.o. - Letohrad

Náplň práce: - příprava řezacího stroje k provozu- zodpovědnost za plynulý chod a správné nastavení stroje- kontrola kvality pečiva, namátková kontrola počtu kusů pečiva v přepravkách - sanitace a ...

Stránka 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  »

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

©2019 KARIERA.CZ s.r.o.