Koksař - Ostrava (možnost pro absolventy)

Náplň práce:

  • obsluha snímače dveří strojní a koksové strany
  • ruční dočišťování dveří a zárubní u komory
  • obsluha předlohy koksárenských baterií
  • odpovědnost za čistotu a průchodnost stoupaček a ministoupaček předlohy
  • obsluha rampy
  • udržování pořádku na pracovišti
  • mazání obsluhovacích strojů

POŽADUJEME

Naše požadavky:

– dobrý zdravotní stav

– trestní bezúhonnost

– ochotu pracovat ve směnném provoze

NABÍZÍME

Co nabízíme my?

– hezké platové ohodnocení + příplatky nad rámec zákona (za směnnost + za rizika + za přesčasy)

– pro šikovné možnost přejít do kmene

– 25 dnů dovolené

– závodní stravování (pouze 25 Kč/oběd) a pitný režim na pracovišti

– bezplatné vzdělávání

– zvýhodněné volání a sleva na nájemném u spol. Residomo

– nadstandardní zdravotní péči a vitamínové balíčky

– zaměstnanecké akce v průběhu celého roku

– nástup IHNED a mnoho dalšího

Firma: ManpowerGroup s.r.o.

Kontakt: Zdeňka Foltýnová
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1

Kód: 17494

Místo práce: Ostrava

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé