Manažer dodavatelské kvality - HOME OFFICE 95%

Jsme CoolPeople - společnost, která hledá a doplňuje kapacity do týmů našich partnerů.

V současné době hledáme nového kolegu/kolegyni do týmu na pozici Manažera dodavatelské kvalitypro našeho partnera, zavedenou společnost, vyrábějící světelné techniky pro automobilový průmysl.

Popis pozice:

- Řízení a podpora dodavatelů

- Dodavatelské audity kvality

- Hodnocení dodavatelů a spolupráce na zlepšení jejich výkonnosti

- Podpora schvalování dodavatelských dílů podle metodiky PPAP

- Provádění APQP pro vybrané dílce

- Ověření efektivity nápravných opatření u dodavatelů

Kvalifikační předpoklady:

- Min. SŠ vzdělání s maturitou

- Zkušenost s dodavatelskou kvalitou

- Znalost požadavků zákazníků na schvalování dodavatelských dílů (PPAP, APQP)

- Skvělé komunikační dovednosti a schopnost vyjednávat

- Anglický jazyk na komunikativní úrovni

- ŘP skup. B

- Výhodou - zkušenost s auditem kvality - metodika VDA 6.3

Nabízíme:

- Vysoký stabilní fix a variabilní bonusový systém

- 95%  HOME OFFICE - pouze občasné smluvené kontrolní dny na pobočce v Novém Jičíně

- Pružná pracovní doba (fix od 8:30 - 13:30)

- Týden dovolené navíc

- Sickdays (2 dny)

- Příspěvek na dopravu a stravování;  možnost startovacího ubytování

- Příspěvek na penzijní připojištění

- Možnost jazykového a dalšího odborného vzdělávání

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nám poslat svůj životopis a my se s Vámi obratem spojíme!

Těšíme se na spolupráci!

Tým CoolPeople

Firma: Coolpeople a.s.

Kontakt: Lucie Dudová
Mezivrší 1726/28
14700 Praha 4

Telefon: 603353853
603353853

Místo práce: Nový Jičín

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé