Disponent mezinárodní přepravy

Pro našeho významného klienta, společnost působící v oblasti logistiky a mezinárodní přepravy, hledáme nového kolegu / kolegyni na pozici: Disponent mezinárodní přepravy.

Pracovní náplň

  • Zajištění a řízení přepravy
  • Vyhledávání optimálního řešení přepravy, včetně plánování trasy
  • Spolupráce s řidiči a ostatními odděleními společnosti
  • Komunikace se zákazníky, kontrola plnění dodávek

Co musíte splňovat

  • Min. SŠ vzdělání
  • Znalost MS office ( zejména Excel)
  • AJ - komunikativní úroveň
  • Praxe v oboru velkou výhodou
  • Samostatnost, flexibilita, odolnost vůči stresu

Co Vám nabízíme

  • Zázemí velké zasilatelské společnosti
  • Velmi zajímavé finanční ohodnocení
  • Jazykové kursy, 5 týdnů dovolené, stravenky
  • Zkušenosti v mezinárodní přepravě a logistice

V případě Vašeho zájmu, o tuto pozici, nás kontaktujte na e-mailové adrese: praha@jobleader.cz

Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Kontakt: Michaela Ťupová
Milady Horákové 116/109
160 00 Praha

Kód: 147911

Místo práce: Jihočeský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé