MANAŽER NÁSTROJÁRNY

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Máte zkušenosti s vedením lidí? Pracoval jste někdy v nástrojárně vstřikovacích forem? Jste člověk komunikativní s organizačními schopnostmi? Hledáte dlouhodobé zaměstnání a chcete se zkusit ucházet o pozici v novém pracovním prostředí? Zajímala by Vás pozice MANAŽER NÁSTROJÁRNY na Vysočině? Pak jste to právě VY, koho hledáme!

Společnost působící v automobilovém průmyslu hledá zkušeného technika a manažera na pozici

MANAŽER NÁSTROJÁRNY (40-55.000,- Kč)

Náplň práce

  • zajištění organizace a chodu výroby nástrojů a forem
  • zodpovědnost za vedení a plánování zakázek
  • vedení a motivace pracovníků v nástrojárně
  • podílení se na zvyšování efektivity i kvality práce
  • zodpovědnost za plnění plánu na oddělení

Nabízíme

  • 13. mzda a další finanční bonusy
  • roční a čtvrtletní odměny
  • dovolenou navíc, závodní stravování
  • firemní stravování, jazykové vzdělávání
  • příspěvky na volnočasové aktivity
  • místo výkonu práce: Vysočina (východní část)

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického směru (strojírenství výhodou)
  • praxi v nástrojárně a zkušenosti s vedením lidí
  • zkušenosti z plastikářského průmyslu výhodou
  • dobré manažerské a organizační schopnosti
  • odolnost vůči stresu, časová flexibilitu

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Marcela Kudláčová

Telefon: +420 775474384

Kód: 11597

Místo práce: Vysočina

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé