Nabídky práce do e-mailu

Servisní technik- region Hradec Králové, Praha

Pro našeho klienta, významnou českou společnost, nabízející kompletní servis v oblasti manipulační techniky (vozíky, manipulátory, těžkotonážní vozíky, zakladače, tahače, retraky, vychystávací vozíky) aktuálně hledáme servisního technika do lokality Praha a Hradec Králové.

Požadovaný profil:

  • SŠ / vyučen v oboru automechanik, autoelektrikář, mechanik stavebních nebo zemědělských strojů
  • zkušenosti se servisem nebo s údržbou alespoň 2 roky
  • znalost oprav spalovacích motorů, auto-elektriky a elektroniky, manuální zručnost
  • alespoň základní znalost pneumatických a hydraulických systémů
  • schopnost číst v manuálech a technických dokumentech
  • ŘP sk.B nutností + ochota cestovat
  • pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost
  • samostatnost, časovou flexibilitu

Náplň pracovního dne:

  • dílenské opravy manipulační techniky (například nízkozdvižné nebo vysokozdvižné vozíky, dieselové, plynové i akumulátorové, )
  • montáž přídavných zařízení a kompletace vozíků
  • preventivní prohlídky a údržba techniky - výměna olejů, filtrů, baterií, …
  • dojezd ke klientům a opravy přímo na pracovišti
  • řešení technických problémů
  • předprodejní, záruční, pozáruční servis

Nabídka společnosti:

  • fixní plat + bonusy dle odvedené práce
  • práce na hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti
  • další benefity společnosti
  • nástup dohodou

CustomerCategory

Strojirenstvi-technika

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená na oblast farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, logistiku a spedici, FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby aj.

Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Lucie Mičková
Dělnická 213
17000 Praha
Telefon: 601 556 724
E-mail: mickova@profeskontakt.cz