SKLADNÍK - EXPEDIENT

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Jste zkušeným skladníkem, který umí pracovat s vysokozdvižným vozíkem? Hovoříte anglickým nebo italským jazykem a můžete nastoupit ihned, případně co nejdříve?

Neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Výrobní strojírenská společnost hledá do svého týmu právě Vás na pozici

Náplň práce

  • Vykládky, nakládky kamionů
  • Navážky materiálu na sklad
  • Zásobování výroby materiálem
  • Dodržování stanovených procesů společnosti v rámci skladování
  • Práce s příslušnými dokumenty - např. dodacími

listy

  • Komunikace a reporting nadřízenému

Nabízíme

  • Stabilní zaměstnání ve výrobní společnosti
  • Práci na HPP
  • Pracovní poměr rovnou do kmenového stavu společnosti
  • Příspěvek na stravování, možnost využití dopravy služebním minibusem
  • Termín nástupu možný IHNED, případně co nejdříve
  • Lokalita práce: Jižní Plzeňsko

Požadujeme

  • 2 – 4 roky praxi na pozici skladníka ideálně ve výrobní společnosti
  • Anglický nebo Italský jazyk pro komunikaci s nadřízeným
  • Platný průkaz VZV a zkušenosti s řízením VZV
  • Schopnost práce s PC
  • Zvládání stresových situací na pracovišti vzniklé každodenním provozem

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Lenka Sládková

Telefon: +420 775787072

Kód: 12441

Místo práce: Plzeňský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé