Nabídky práce do e-mailu

Skladník s VZV, Praha - východ

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost zabývající se komplexními logistickými službami, nabízející dále logistická řešení pro zákazníky „na míru“, hledáme pro pobočku na Praze-východ (Říčany, Modletice, Jažlovice) vhodné kandidáty/ky na výše uvedenou pracovní pozici. jedná se o dvousměnný provoz.

Požadavky:

praxe řidiče VZV je nutností!

spolehlivost, zodpovědnost, týmová práce, dochvilnost

Náplň práce:

vykládka a nakládka kamionů, manipulace se zbožím ve skladu

zaskladňování a vyskladňování zboží

veškerá manipulace je pomocí retraku

komunikace s řidiči

kontrola příchozích a odchozích dodávek zboží

Klient nabízí:

stabilní prostředí nadnárodní společnosti

základní mzda 16.900Kč + variabilní složka mzdy 3.380Kč + benefity

dvousměnný provoz pondělí až pátek (6:00-14:15 a 14:05-22:20)

CustomerCategory

Logistika-doprava-spedice

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená na oblast farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, logistiku a spedici, FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby aj.

Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Tomáš Vondruška
Dělnická 213
170 00 Praha 7
Telefon: 724 357 872
E-mail: vondruska@profeskontakt.cz