HR SPECIALIST – divize Healthcare

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Máte rádi osobní kontakt s lidmi a farmacie nebo zdravotnictví jsou Vám blízké? Toužíte se seberealizovat v práci, která je hodnocena dle vynaloženého úsilí?

Pak právě Vás by mohlo zaujmout dynamické spojení personalistiky s obchodem!

Do přátelského kolektivu pražské pobočky hledáme posilu na pozici:

Náplň práce

  • Práce na zakázkách v oblasti personalistiky
  • Každodenní komunikace s klienty
  • Vedení výběrových pohovorů s uchazeči
  • Pravidelné schůzky u klientů a účasti na pohovorech
  • Velmi úzká spolupráce s kolegyní na pozici HR researcher
  • Poskytování odborného poradenství v personalistice
  • Reportování o plnění stanovených cílů nadřízenému

Nabízíme

  • Zázemí největší české personální agentury
  • Pracoviště v moderních kancelářích v centru Prahy
  • Možnost seberealizace pro lidi s vysokými nároky na sebe sama
  • Motivační složky mzdy dle výkonu ke garantovanému fixu
  • Jasný profesní růst v rámci společnosti
  • Stravenky a příspěvek na nealko občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Jazykové kurzy na pracovišti
  • Odborná školení k rozvoji klíčových dovedností
  • Mobilní telefon a notebook i k osobnímu užití
  • Nástup od 1.8.2016

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Vítána je praxe z farmacie nebo zdravotnictví
  • Zkušenosti s obchodním jednáním velkou výhodou
  • Angličtinu alespoň na mírně pokročilé úrovni
  • Slušné vystupování, kultivovaný projev, bystrý úsudek
  • Schopnost práce v týmu, empatii
  • Organizační schopnosti

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Bc. Michaela Knápková

Telefon: +420 775474380

Kód: 11758

Místo práce: Praha

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé