Nabídky práce do e-mailu

Specialista síťových řešení - zdravotnická technika

Pro našeho významného klienta, společnost, která dodává zdravotnickou techniku, hledáme vhodného kandidáta na pozici "Specialista síťových řešení".

Požadavky na vhodného kandidáta

  • SŠ v elektrotechnickém oboru nebo VŠ se zaměřením na IT
  • Teoretické i praktické znalosti v oblasti IT sítí, schopnost konfigurovat routery, sítě VPN
  • Znalosti v oblasti Windows serverů a virtualizovaného prostředí
  • Spolehlivost, flexibilita, systematičnost, schopnost týmové práce
  • AJ alespoň na komunikativní úrovni
  • Znalost vPACS serverů velkou výhodou
  • Bydliště v Praze nebo blízkém okolí

Náplň práce

  • Komunikace se zdravotnickými zařízeními
  • Instalace zdravotnické techniky z hlediska sítě - vzdálený přístup, servery aj.
  • Částečně práce v terénu - u zákazníků a částečně v kanceláři
  • Zajištění funkčnosti přístrojů přes vzdálený přístup (jednoduché servisní operace)

Klient nabízí

  • Nadstandardní platové ohodnocení dle zkušeností kandidáta
  • Balíček firemních benefitů
  • Sídlo společnosti poblíž centra Prahy
  • Práci se zajímavou technikou
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Přátelský kolektiv

Farmacie-zdravotnicka_technika-zdravotnictvi;IT-Telekomunikace;Strojirenstvi-technika

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená na oblast farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, logistiku a spedici, FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby aj.

Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Vojtěch Šmíd
Dělnická 213
17000 Praha
E-mail: smid@profeskontakt.cz