VEDOUCÍ VÝROBY S AJ

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Jste rozený strojař a máte několikaletou praxi na pozici vedoucího výroby? Nemáte problém domluvit se anglicky a hledáte ve svém životě novou pracovní výzvu? Máte dobré komunikační a organizační schopnosti? Pak jste člověk, kterého hledáme!

Mezinárodní prosperující společnost vypsalo výběrové řízení na pozici

Náplň práce

  • řízení výrobního oddělení
  • zajištění maximální produktivity práce
  • správa systému kvality
  • reportování výsledků výroby a kvality
  • zlepšování standardů výroby

Nabízíme

  • jedinečnou šanci stát se členem skvělého kolektivu
  • nadstandartní finanční ohodnocení
  • závodní stravování a stravenky
  • firemní automobil, mobilní telefon
  • příspěvky na relaxaci, sport nebo jiné kulturní akce
  • místo výkonu práce: okres Ústí nad Orlicí

Požadujeme

  • VŠ vzdělání, technický obor
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • praxi na pozici vedoucího výroby
  • dobré manažerské dovednosti
  • orientaci v metodách výroby – například Kaizen, Lean, FMEA, 8D reporty

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Blanka Kovandová

Telefon: +420 778434005

Kód: 12455

Místo práce: Pardubický kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé