ZÁKAZNICKÝ SERVIS PRO STROJE A ZAŘÍZENÍ

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Jste technicky zaměřená osobnost, která ráda komunikuje s lidmi?

Hledáte zajímavou a různorodou práci, kde nebude sedět jen v kanceláři?

Hovoříte německým nebo anglickým jazykem na komunikativní úrovni a rádi byste si našli práci, kde budete jazyk aktivně využívat?

Oslovila Vás tato pracovní pozice? Pokud ANO, neváhejte a zašlete nám svůj životopis?

ZÁKAZNICKÝ SERVIS PRO STROJE A ZAŘÍZENÍ (30 – 35.000,- KČ)

Náplň práce

  • Denní komunikace se servisními techniky a zákazníky
  • Předávání informací o daných problémech do mateřské společnosti v Německu
  • V případě nových strojů provádí školení servisních techniků
  • Občasné pracovní cesty za zákazníky
  • Vedení administrativní agendy – evidence oprav, spolupráce při výběru náhradních dílů

Nabízíme

  • Zajímavou práci v úspěšné zahraniční společnosti
  • Motivační ohodnocení a další finanční benefity
  • Profesionální školení nejen v ČR
  • Profesní růst
  • Místo pracoviště: Praha - Východ

Požadujeme

  • Ideálně SŠ vzdělání technického směru
  • Německý nebo anglický jazyk na komunikativní úrovni – slovem i písmen
  • Kladný vztah k technice
  • Řidičský průka sk. B – aktivní řidič
  • Schopnost operativního myšlení a řízení

organizační schopnosti, samostatnost

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Pavla Lungová

Telefon: +420 773799241

Kód: 12628

Místo práce: Středočeský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé