120 - 120 Kč/hodinu

Operátor/ka výroby - čaje a bylinky, ubytování Zdarma

Amikov, s.r.o. - Čejkovice

Náplň práce: - zpracování bylin a čajů - manipulace s pytli s bylinkami ve skladu Požadujeme: spolehlivost, pečlivost manuální zručnost platný potravinářský průkaz fyzická zdatnost Nabízíme: - práce ...

dnes | uložit | více

25000 - 25500 Kč/měsíc

Strojník/řidič - HPP - ranní směna Jihlava

SUEZ CZ a.s. - Jihlava

Co Vám můžeme nabídnout? stabilní práci ve firmě se zázemím silné nadnárodní společnosti férovou firemní kulturu a osobní přístup k zaměstnancům práci v jednosměnném provozu na ranní směnu 25 dnů ...

18000 - 25000 Kč/měsíc

Seřizovač konfekčních strojů

OSSPO Agency s.r.o. - Doksy

Jedná se o seřizování strojů na výrobu PU folie (sortimentu z PU folie). Práce v 3 směnném provozu. Pracovní poměr na HPP, velmi zajímavé platové podmínky/18000-25000 KČ +bonusy. Možnost týdenních ...

Stránka 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  »

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé