Seřizovač vstřikolisů

Firma BRUDER CZ s.r.o., plzeňská pobočka předního světového výrobce hraček, hledá zaměstnance na pracovní pozici \"lisař - seřizovač vstřikolisů\".

Práce na hlavní pracovní poměr v třísměnném provozu (po-pá, střídání směn po týdnu, pracovní úvazek 7,5 h)

Nástupní termín: dle dohody

Náplň práce: seřizování a obsluha vstřikovacích lisů (seřizování, uvedení do provozu, výměna forem) zajištění kvality vyráběných dílů

Požadavky:

- ukončené technické vzdělání

- dobré technické schopnosti, zodpovědnost a spolehlivost

- praxe v provozu vstřikovacích lisů předností, není však podmínkou

- zodpovědnost a spolehlivost

Nabízíme: zajímavou práci v perspektivní a stabilní střední firmě, stravenky, 5 dní dovolené navíc, slevy pro zaměstnance na sortiment firmy, příplatek za noční směnu nad rámec zákona, bonus za max. využití pracovního fondu měsíce, čisté pracovní prostředí, víkendy a svátky volné

Detailní informace Vám rádi poskytneme při osobním pohovoru

Firma: BRUDER CZ s.r.o.

Kontakt: Dana Šafandová
Chebská 513/39
322 00 Plzeň-Křimice

Telefon: 378010611

Místo práce: Plzeň - Křimice

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé