ASISTENT/KA PRODEJE BUSHMAN MLADÁ BOLESLAV

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Máte rádi outdoorovou módu? Jste komunikativní a rádi se učíte novým věcem? Víte, jak se chovat k zákazníkovi?

Pokud je vaše odpověď ano, pak hledáme právě Vás!

Náplň práce

  • Prezentace a prodej zboží ze sortimentu Bushman.
  • Poskytování poradenské služby zákazníkům.
  • Komunikace a udržování vztahů se zákazníky.
  • Vytváření příjemné atmosfery na prodejně.

Nabízíme

  • Zajímavou práci s ryze českou značkou Bushman.
  • Práce v atraktivním prostředí nákupního centra.
  • Školení v oblasti technik prodeje a znalosti produktu.
  • Odpovídající finanční ohodnocení.
  • Zaměstnanecké výhody (sleva na oblečení Bushman).
  • V případě, že vás naše nabídka zaujala, pošlete, prosím, své CV na adresu absolon@cz.bushmanwear.co, nebo volejte na telefon 725 156 677.

Požadujeme

  • Příjemné vystupování a reprezentativní vzhled.
  • Orientace na trhu s módou.
  • Praxe na obdobné pozici podmínkou.
  • Cit pro značku.
  • Komunikační schopnosti.
  • Orientace na zákazníka a jeho výsledek.
  • Motivaci a chuť učit se.
  • Časovou flexibilitu.
  • Spolehlivost, otevřenost, kreativitu.

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Ing. Olga Hyklová
Palác Magnum
Orlí 36
602 00 Brno

Telefon: +420 603 234 990

Kód: 12680

Místo práce: Středočeský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé