EMBEDDED DEVELOPER

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Are you proficient in programming language C? Are you interested in industrial automatization? Would you like to work on interesting project in the field of security devices?

Náplň práce

  • Programming embedded SW in language C/C++
  • SW development for security equipment
  • Cooperation with foreign affiliates
  • Preparation of technical documentation

Nabízíme

  • Work on unique project
  • Work for a stable international company
  • Young team and friendly environment
  • 5 weeks holiday and flexible working hours
  • Possibility of professional growth

Požadujeme

  • University degree in technician field or corresponding work experience
  • Knowledge of programming in C/C++
  • Good communication skills in English language
  • Interest in personal development

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Bc. Jan Hubinský
Pobřežní 620/3
186 00 Praha 8

Telefon: +420 773737660

Kód: 10156

Místo práce: Praha

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé