NÁKUPČÍ – VÝROBNÍ SPOLEČNOST

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Máte již několikaletou praxi na pozici Nákupčího a chcete se ve své profesní kariéře posunout zase o kousek dál? Baví Vás organizovat si svou práci podle sebe? Nebráníte se zahraničním služebním cestám? Pak pro Vás máme velice zajímavou pracovní nabídku!

Nadnárodní výrobní koncern Vám nabízí volné místo

Náplň práce

  • hodnocení a zpracovávání nabídek
  • uzavírání nových smluv a správa stávajících
  • výběr vhodných dodavatelů
  • spolupráce napříč celou společností + zahraniční závody

Nabízíme

  • jedinečnou pracovní příležitost v mezinárodní společnosti
  • závodní stravování, stravenky
  • přátelský pracovní kolektiv
  • možnost příspěvku na ubytování
  • místo výkonu práce: Královéhradecký kraj

Požadujeme

  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
  • komunikativní znalost anglického jazyka – podmínkou
  • dostatek nasbíraných zkušeností z obdobné pozice
  • flexibilitu, dobré organizační schopnosti, dobrou sebeprezentaci

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Blanka Kovandová

Telefon: +420 778434005

Kód: 12290

Místo práce: Královéhradecký kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé