Shop manager

Pro našeho klienta - showroom s luxusním nábytkem, hledáme vhodné uchazeče na pozici Shop manager.

Požadujeme:

  • životopis s fotografií
  • silnou dynamickou osobnost
  • zkušenost z prodeje
  • zkušenost s vedením lidí výhodou
  • týmový hráč
  • pozitivní a příjemný přístup ke klientům
  • komunikativní a extrovertní povaha
  • cit pro pořádek, estetiku a design
  • upravený, svěží a čistý zevnějšek
  • tah na branku a orientace na cíl
  • dobrá uživatelská znalost práce s PC
  • angličtina na dobré komunikativní úrovni
  • angažovaný a samostatný pracovní přístup
  • zodpovědnost, spolehlivost, svědomitost

Náplň práce:

  • samotný prodej
  • zodpovědnost za plnění prodejních cílů
  • řízení malého pracovního kolektivu 2-3 lidí
  • sestavování nabídek
  • komunikace s klienty
  • zodpovědnost za chod, vzhled a atmosféru prodejny
  • komunikace s dodavateli
  • objednávání zboží u dodavatelů
  • vyřizování reklamací
  • kompetentní nadstandardní poradenství zákazníkům
  • optimální prezentace zboží

Nabízíme:

  • práci na HPP
  • práci ve stylovém prostředí showroomu s nábytkem v centru Prahy
  • dobré finanční ohodnocení
  • bonusy z prodeje
  • práce v kolektivu dynamických lidí
  • odpovědnou a různorodou činnost
  • moderního zaměstnavatele
  • školení v zahraničí
  • nástup ihned

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.Společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Firma: PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Kontakt: Personální konzultant
120 00 Praha 2

Místo práce: Praha

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé