VŠEOBECNÁ SESTRA - ODDĚLENÍ ZDRAVOTNĚ SOCIÁLNÍ PÉČE

Psychiatrická nemocnice Bohnice je pracovištěm, které se dlouhodobě věnuje péči o duševně nemocné. Za 100 let své existence nemocnice prošla vývojem k modernímu zdravotnickému zařízení, které poskytuje nejširší spektrum služeb v oblasti psychiatrické péče v ČR. V rámci doplňování týmu hledáme vhodné uchazeče/uchazečky na obsazení výše uvedené pozice.


Představení pracoviště:

Oddělení zdravotně sociální péče představuje ideální propojení zdravotních a sociálních služeb. Je určeno zejména pro seniory s různým stupněm demence a jiné poruchy související s vyšším věkem. Péči poskytujeme na základě uzavřené roční smlouvy s klientem, kde jsou plně zohledněny jeho individuální potřeby. Sdílíme filozofii, kde si každý člověk bez ohledu na věk či nemoc, zaslouží plnohodnotný život.

Staňte se členy našeho týmu!

Požadujeme:

odborná způsobilost odpovídající zákonu č. 96/2004 Sb.praxe výhodou, není však podmínkouschopnost týmové spolupráce, vedení týmu 2 – 3 pracovníků v sociálních službáchdobré komunikační dovednostizájem o gerontopsychiatriiznalost práce na PC (IS Cygnus výhodou)proklientský přístupobčanská bezúhonnost

Nabízíme:

plné uplatnění vašich znalostí v péči o klienty / oddělení má 2x týdně ambulantní lékařský režim /malý příjemný sesterský kolektivpráci v bezpečném prostředísystém kvalitního odborného zaškolenímožnost dalšího vzdělávání (získávání kreditů ze seminářů, kurzy, specializace)velmi dobré platové ohodnocenísměnný a psychiatrický příplatek5 týdnů dovolené + 1 týden dodatkové dovolené2 dny zdravotního volnafinanční příspěvky pro zaměstnance (rekreace, léčebné pobyty, kulturní a sportovní akce, zdravotnická obuv) i pro děti zaměstnanců (rekreace, tábory, sportovní aktivity)kvalitní dotované stravovánícenově zvýhodněné a časově dostupné ubytování pro mimopražské

Nástup: od 1.5.2016 nebo po dohodě

Přihlášky prosím zasílejte na adresu:

Jitka Havlová

sekretariát hlavní sestry

Ústavní 91

181 02 Praha 8

 tel.: 284016113

 email: jitka.havlova@bohnice.cz

Poskytnutím svých osobních údajů dáváte souhlas s tím, aby je organizace Psychiatrická nemocnice Bohnice, Ústavní 91, Praha 8, IČO 00064220 zpracovávala a uchovávala v personální databázi pouze pro účely náboru a výběru zaměstnance v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. Poskytnutí údajů je dobrovolné. Souhlas s jejich zpracováním a uchováním můžete kdykoliv odvolat. Současně tím potvrzujete, že poskytnuté osobní údaje jsou pravdivé a přesné.

logo

Firma: Psychiatrická nemocnice Bohnice

Kontakt: Mgr. Daniel MACHOCKÝ
Ústavní 91/7
181 02 Praha 8 - Bohnice

Telefon: 284016131

Místo práce: Praha 8 Bohnice

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, vedlejší pracovní poměrOdpovědět na inzerát


Přihlašte se

Přihlásit se


Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci


Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2016 Portál práce KARIERA.CZ s.r.o.