OSTRAHA (NÁSTUP IHNED NEBO DOHODOU - FINANCE OD 100,- KČ / H.)

OKIN FACILITY, a.s. - Loděnice

Máte slušné vystupování, jste vstřícní a komunikativní?Zajímá Vás oblast ostrahy?Pak jste náš člověk! Pracovní pozice je vhodná i pro studenty, absolventy, aktivní důchodce, invalidní důchodce či pro ...

dnes | uložit | více

80 - 90 Kč/hodinu

Pracovník ostrahy - detektiv

ADESTRA security, spol. s r.o. - Mladá Boleslav

Pro ostrahu značkového butiku přijmeme nové kolegy. Nabízíme náborový příspěvek, odměny za výkon služby. Požadujeme fyzickou zdatnost, čistý výpis z RT. Rychlý kontakt 776 718 507.

včera | uložit | více

80 - 100 Kč/hodinu

ADESTRA security, spol. s r.o. - Čelákovice

Pro ostrahu supermarketu přijmeme nové kolegy. Nabízíme náborový příspěvek, odměny za výkon služby. Požadujeme fyzickou zdatnost, čistý výpis z RT. Rychlý kontakt 776 718 507

BEZPEČNOSTNÍ REFERENT - ZZC BĚLÁ JEZOVÁ

Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra - Bělá Jezová

Pracovní činnost: odpovědnost za zpracování bezpečnostní ochrany areálu (BOA) a příslušné dokumentace aktualizace předpisů, dokumentace a pokynů vztahujících se k výkonu služby fyzické ostrahy v ...

Velitel/ka objektu - Mladá Boleslav

Mark2 Corporation Czech a.s. - Mladá Boleslav

Náplň práce: • Kontrola BOZP zaměstnanců a dodavatelů• Investigativní činnost• Vyhodnocování nově nastavených bezpečnostních procedur v praxi a jejich dolaďování• Jednoduchá administrativa• ...

Stránka 1 2 3 > »

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

©2017 KARIERA.CZ s.r.o.